Vůně do vysavače

Vůně do vysavače 

Mají několik funkcí, díky kterým se stanou nepostradatelnou součástí vašeho úklidu. Pohlcují nepříjemné pachy čímž usnadňují úklid například majitelům domácích mazlíčků nebo novopečeným rodičům. Osvěžují vzduch a Váš domov prostoupí příjemná vůně ještě dlouho po vysávání. Granulované vůně jsou navíc antibakteriální.

Vůně do vysavače nabízíme v podobě perliček, tyčinek a granulí. Tyto vůně provoní váš dům nebo byt již během úklidu a zanechají ho  dlouho svěží. Vůně jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Jsou šetrné k vám i přírodě.  

 

Perličky:

 

 

Tyto vůně nabízíme ve čtyřech variantách levandule, moře, jahoda a květina. Voňavé perličky do vysavače jednoduše vysypte na podlahu a vysajte. Vůně se uloží do sáčku vašeho vysavače a vydrží v něm po celou dobu používání. Při zahřátí vysavače se perličky aktivují a dojde k uvolnění vůně. Vaším domovem prostoupí omamná vůně jahod, květin, levandule nebo tóny mořského ovzduší. V každém balení naleznete 3 sáčky perliček.

 

 

 

Tyčinky:

 

 

Voňavé tyčinky nabízíme v oblíbených citrusových tónech. Vyberte si mezi pomerančem a citrónem. Svěží vůně citrusů dodá vašemu bydlení šmrnc a příjemnou energii. Tyčinky vložte do sáčku vysavače. Při zahřátí vysavače se tyčinky aktivují a dojde k uvolnění vůně. Každé balení obsahuje 5 ks tyčinek. 

 
 
 
 

 Granulované:

 

Bezkonkurenční český výrobek.Granulované vůně do vysavače jsou nejlepším pomocníkem při každodenním úklidu.Dlouhotrvající vůně prostoupí vaše bydlení a navodí skvělou atmosféru.Jsou antibakteriální, takže pomáhají udržovat váš domov nejen voňavý ale i čistý a bezpečný.Granulované vůně se vyrábí pouze z přírodních materiálů a nejsou nijak škodlivé ani nebezpečné.Jsou vhodné pro sáčkové i bezsáčkové vysavače. Použití je snadné. Stačí vysypat sáček s vůní na podlahu nebo koberec a vysát. Při zahřátí vysavače se granule aktivují a dojde k uvolnění vůně.Vůně granulí je výrazná a intenzivní a vydrží po celou dobu používání sáčku, nebo než se nádobka bezsáčkového vysavače naplní.Každé balení obsahuje 5 balíčků granulí.Vyberte si vůně podle vašeho gusta. Nabízíme rozmanité ovocné a romantické květinové vůně včetně oblíbeného tropického kokosu, vůně s tóny mořských dálek či horské louky pro svěží ovzduší a pro milovníky kořeněných vůní máme připravené aroma skořice. Pro kuřáky máme variantu antitabaco, která odstraňuje zápach z cigaret. Vyzkoušejte také uklidňující léčivé účinky meduňky. Nemůžete se rozhodnout? Připravili jsme pro vás balení 5 nejoblíbenějších vůní, abyste si vašeho favorita mohli jednoduše vyzkoušet.